Collection: All Of Haydock Hens Products

See the full range of products available at Haydock Hens
21 products
  • Farmgate Layer Pellets 20KG
    Regular price
    £8.49
    Sale price
    £8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dengie Fresh Bed 50L or 100L
    Regular price
    from £9.99
    Sale price
    from £9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ETON MyCozyNest Plastic Laying Nest For Hens
    Regular price
    £21.99
    Sale price
    £21.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 20KG - Argo Golden Yolk Layers Pellets
    Regular price
    £11.99
    Sale price
    £11.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 20kg - Allen & Page - Small Holder Range - Goose & Duck Grower & Finisher Pellets
    Regular price
    £12.49
    Sale price
    £12.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 20kg Mixed Poultry Corn
    Regular price
    £9.00
    Sale price
    £9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 20kg - Fancy Feeds Fenland Waterfowl Pellets - For Ducks & Geese
    Regular price
    £12.69
    Sale price
    £12.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ETON Poultry Feeder - Various Sizes From 1kg to 10kg Capacity
    Regular price
    from £6.49
    Sale price
    from £6.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ETON Poultry Drinker - Various Sizes From 1.5l to 12l
    Regular price
    from £6.49
    Sale price
    from £6.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natures Grub - Garlic Herbs & Seaweed Poultry Popcorn Treat
    Regular price
    £0.99
    Sale price
    £0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natures Grub - Fruit & Berry Popcorn Poultry Treat
    Regular price
    £0.99
    Sale price
    £0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Lickin' Nutrimin Cider Vinegar + Garlic
    Regular price
    from £4.49
    Sale price
    from £4.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out